انجام پروژه، خدمات انجام پروژه به همراه قیمت انجام پروژه
انجام پایان نامه و انجام پایان نامه رشته های فنی مهندسی انجام پایان نامه تمامی دانشگاه ها و انجام پایان نامه تمامی رشته ها
انجام پایان نامه رشته های علوم انسانی و انجام پایان نامه رشته های علوم پایه
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

 قوانین سایت

نتیجه تصویری برای ‪tick sign‬‏  استفاده از مطالب سایت شریف نت صرفا با كسب اجازه از مدیریت سایت امكان پذیر است. هرگونه كپي بدون اجازه از مطالب سايت پيگرد قانوني دارد.

نتیجه تصویری برای ‪tick sign‬‏  استفاده از خدمات سایت sharifnet.net منوط به پذیرفتن قوانین سایت می باشد. لطفا قوانین مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه بفرمایید. استفاده شما از مطالب و خدمات سایت از جمله ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرفتن این قوانین می باشد.

نتیجه تصویری برای ‪tick sign‬‏  ارائه هرگونه خدمات مشاوره تحصیلی و پژوهشی سایت شریف نت صرفا از طریق حساب کاربری و ایمیل های مندرج در قسمت تماس با ما انجام می پذیرد.

نتیجه تصویری برای ‪tick sign‬‏  جهت احترام به عرف و قوانین آموزشی تحصیلات تکمیلی، شریف نت به هیچ وجه پروژه و پایان نامه آماده در اختیار دانشجو قرار نمی دهد. لطفا در صورتی که دنبال خرید پروژه یا پژوهش هستید در شریف نت ثبت سفارش انجام ندهید. شریف نت صرفا آموزش و همکاری در پژوهش را در خدمات خود دارد.

نتیجه تصویری برای ‪tick sign‬‏  در صورتی که از طریق ثبت سفارش در سایت sharifnet.net به مشاور یا محققی معرفی شدید و برای مشاوره پروژه یا پایان نامه خود توافق یا قراردادی را با وی عقد کرده اید، شریف نت هیچگونه دخالت و مسئولیتي در زمینه آن قرارداد نخواهد داشت و صرفا ارتباط اولیه بین شما و مشاور یا محقق را برقرار کرده است. لذا در عقد قرارداد با مشاورین و محققین دقت لازم را داشته باشید.

 

 

 

برای انتخاب موضوع پایان نامه ، توصیه می شود حداکثر دقت را به خرج بدهید. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی اهمیت این مساله را نادیده گرفته و بر اساس معیارهای غیر مرتبط موضوع پایان نامه خود را انتخاب می کنند. در نتیجه در پروسه انجام پایان نامه با مشکلات مختلفی مواجه می شوند. اولین قدم در انتخاب موضوع پایان نامه این است که کیفیت هدف خود را از نگارش پایان نامه مشخص کنید:

- آیا می خواهید صرفا دفاع کرده و مدرک خود را بگیرید؟!
- آیا می خواهید صرفا نمره بالایی برای پایان نامه بگیرید؟
- آیا تصمیم دارید برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید؟
- آیا به دلیل علاقه شخصی می خواهید در زمینه ای بکر و جدید پژوهش کنید؟
- آیا می خواهید پایان نامه شما در رزومه کاری شما جهت استخدام در شرکتهای داخلی مفید و موثر باشد؟
- آیا حتما می خواهید از پایان نامه خود مقاله علمی پژوهشی یا ISI استخراج کنید ؟ 

هر هدفی که داشته باشید باید بدانید که اگر موضوع پایان نامه خود را متناسب با هدف خود انتخاب نکنید، ممکن است نه تنها به هدف خود نرسید بلکه با مشکلات بغرنجی مواجه شوید که فرایند تحصیل شما را به مخاطره بیندازد. 

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

اگرچه فرمت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد در دانشگاه های مختلف متفاوت است اما محتوایی که دانشجو می بایست تحت قالب مورد نظر دانشگاه تهیه کند تقریبا ساختار استاندارد و مشترکی دارد. در نگارش پروپوزال ابتدا باید بر اساس علایق و توانایی ها و جستجوی مقالات و پایان نامه های موجود و با راهنمایی استاد راهنمای خود موضوع و زمینه فعالیت پژوهشی خود را مشخص کنید. موضوع پروپوزال باید بصورت یک جمله واضح بیان شود.  موضوع پژوهش در ابتدای پروپوزال بیان شده و  متغیرهای اصلی پژوهش در آن لحاظ می شود.انجام پایان نامه
پس از مشخص شدن موضوع باید نوع پژوهش را مشخص کنید. نوع پژوهش که از نظر هدف (کاربردی یا بنیادی) و از نظر ماهیت و روش در ابتدای طرح تحقیق آورده می شود.انجام پایان نامه
پس از بیان دو مورد فوق موارد زیر برای تشریح اجزای پروپوزال آورده می شود:انجام پایان نامه

 انجام پایان نامه

ادامه مطلب ...