انجام پروژه، خدمات فریلنسری ، پروژه طراحی گرافیک ، پروژه کد نویسی ، پروژه طراحی اپلیکیشن موبایل

cat6

SOP

اقدام برای رفتن به کشور های خارج در سال های کنونی زیاد شده است. این افراد از جنبه های آکادمیک، اجتماعی، و حرفه ای با یکدیگر تفاوت دارند. دانشجوی نخبه از یک دانشگاه، ممکن است در مقایسه با دانشجوی متوسط از دانشگاهی دیگر در سطح پایین تری از لخاظ علمی قرار گیرد. آزمون های استاندارد شده نظیر GMAT، TOEFL، SAT، و GRE به طور کلی نشاندهنده رزومه آکادمیک، شخصی، و حرفه ای متقاضی نیستند. از این رو، متن بیانیه هدف یا SOP (مخفف Statement of Purpose)، به طور حرفه ای شخصیت، دیدگاه ها و چشم اندازها، عمق پنداره و نگرش، و اهداف و برنامه های آینده شما را برای ادامه تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان بیان می نمایند.

در حالی که دانشگاه های ممتاز و درجه یک کارآفرینی و مدیریتی، اغلب از متقاضیان درخواست چندین انشا (Essay) یا نگارش شخصی می نمایند، از این رو، بیانیه هدف (SOP) مهم ترین بخش یا عنصر درخواست پذیرش (Application شما) به شمار می آید. Sop  شما نقش تعیین کننده در انتحاب دانشگاه شما دارد و می توان گفت جز معیارهای اصلی برای پذیرش می باشد.

نکته بسیار مهم: بیانیه هدف (SOP)  کاملا متفاوت از cv شما می باشد. یک بیانیه هدف (SOP) در اصل بیان مطالب و تجربیات و خط سیر زمانی عملکرد شما در گذشته و بیان برنامه ها و اهداف شما برای آینده است.

لطفاً سؤالات مورد نظر دانشگاه یا مؤسسه آموز عالی مورد نظر را (در صورت وجود) با دقت مطالعه کرده و شاخص های انتخابی دانشگاه مورد نظر را به خوبی درک نموده و پاسخ های خود را بر اساس همان اطلاعات آماده کنید. پس از اینکه ایده ها و افکار خود را به صورت کلی و فهرست وار به رشته تحریر در آوردید، آنگاه درباره نگارش بیانیه هدف (SOP) آینده ساز و منحصربه فرد خود با ما تماس بگیرید.

پیش نیازهای نگارش بیانیه هدف (SOP)

نگارش SOP کار طولانی مدت و زمان بری است. چراکه هرچقدر اطلاعات پربار تر باشد در قالب جواب های پرسشنامه SOP برای ما ارسال کنید، تبعاً کیفیت کار افزایش و زمان نگارش SOP منحصر به فرد شما کاهش خواهد یافت.

همانند رزومه/CV خود، صداقت و راستگویی را برای نگارش SOP را مد نظر قرار دهید. در کنار نگارش SOP، درصورتیکه نیازمند مشاوره و دریافت خدمات نگارش رزومه/CV هستید مشاوران شریف نت آماده ارائه خدمات منحصر به فرد به شما می باشند.

SOP خوب، منحصر به فرد و مخصوص شماست. لذا در نگارش  دقت کامل را دئاشته و از افراد با تجربه حتما کمک بگیرید

به هنگام نگارش SOP، سیر تحول تکامل فردی، درسی و حرفه ای خود را از بدو تولد تا امروز و جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارید دنبال کنید و نکات و رویدادهای تعیین کننده را به صورت مناسب یادداشت کنید.

در تمامی مراحل مشاوران ما آماده ارائه خدمات ناب مشاوره ای برای شما دوستان هستند.