مراحل سفارش مشاوره و انجام پایان نامه و پروژه چیست؟

شما بسته به اینکه در چه مرحله ای از کار قرار دارید می بایست اطلاعات پروژه یا پایان نامه خود را اعم از موضوع، نام دانشگاه، پروپوزال و یا فصل های انجام شده از پایان نامه را برای ما ایمیل کنید. پروژه شما توسط مدیر گروه مربوطه بررسی شده و به متخصصین گروه ارجاع می شود. هزینه و زمان براوردی پس از نظر متخصصین به اطلاع شما می رسد تا در صورت درخواست، جهت عقد قرارداد مشاوره پژوهشی به موسسه مراجعه نمایید. شما می توانید قبل از عقد قرارداد با متخصصی که قرار است کار شما را انجام دهد صحبت کرده و سوالات احتمالی خود را از وی بپرسید.

 

چرا قیمت پیشنهادی برخی موسسات برای خدمات مشاوره پایان نامه بسیار کمتر از قیمت شریف نت است؟

متاسفانه برخی موسسات برای ارائه خدمات پایان نامه و پروژه از متخصصین حوزه های مربوط به سفارش مشتری استفاده نمی کنند. به عنوان مثال یک دانشجوی ارشد رشته ادبیات ممکن است سفارش مشاوره پایان نامه رشته مکانیک را انجام دهد. در اینگونه موارد کار انجام شده معمولا قابل قبول نبوده و صرفا وقت و هزینه مشتری تلف می گردد. متخصصینی که در شریف نت به ارائه خدمات پایان نامه و پروژه می پردازند، فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های کشور در حوزه های مربوط به سفارش مشتری هستند و دلیل بالا بودن قیمت نسبت به موسسات مذکور، هزینه فرصت بالای این متخصصین می باشد.

 

 چه تضمینی برای کیفیت مشاوره پروژه ها و پایان نامه های شریف نت وجود دارد؟

سیاست ما در شریف نت بر اساس حالت های بدبینانه پایه ریزی شده است. ما فرض می کنیم ممکن است کار متخصص ما اشکالاتی داشته باشد. لذا کلیه مراحل تحویل پروژه و دریافت هزینه در دفتر موسسه و پس از مرور پروژه توسط مشتری صورت می گیرد. هرگونه ایراد و تغییری که در کار نهایی لازم باشد می بایست طبق قرارداد توسط متخصص انجام گردد.

 

 

 آیا بدون اینکه هیچ ایده و موضوع اولیه برای پایان نامه خود نداشته باشم می توانم از خدمات شریف نت استفاده کنم؟

بسیاری از دانشجویان بدون جستجوی کافی و صرفا بر اساس علاقه و یا اتفاقی موضوع پژوهش خود را انتخاب می کنند و همین انتخاب ناآگاهانه موجب می شود روند پژوهش آنان دچار مشکلات جدی شود. انتخاب موضوع مهمترین قسمت پایان نامه است. ممکن است موضوع انتخابی شما موضوعی دشوار باشد اما ارزش علمی بالایی نداشته باشد و در نقطه مقابل ممکن است موضوعی که انتخاب می کنید پتانسیل چند مقاله ISI و یا علمی پژوهشی را داشته باشد. بنابر این اتفاقا توصیه می شود از اولین مرحله کار، یعنی انتخاب موضوع با مشاورین شریف نت همراه باشید.

 

 خدمات مشاوره ای شریف نت برای دانشجویان خارج از کشور به چه نحوی است؟

ارتباط گشترده شریف نت با متخصصین دانشگاه های برتر داخل و خارج از کشور امکان ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای در زمینه پایان نامه، پروژه و مقالات پژوهشی از دانشگاه های مختلف داخل و خارج از کشور را فراهم ساخته است. در مورد سفارشات دانشجویان خارج از کشور، سفارش دانشجو در قالب فرمت دانشگاه مورد نظر مشابه مراحل سفارشات داخلی انجام می گردد.

 چه بخشی از مراحل چاپ مقاله ISI توسط شریف نت انجام می گردد؟

بسته به درخواست شما، بخش های مختلف مراحل چاپ مقاله ISI و علمی پژوهشی می تواند توسط شریف نت انجام گردد؛ اعم از استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی، واریز هزینه و سابمیت و اعمال اصلاحات

 

 

 آیا می توان در حین انجام پروژه توسط متخصصین شریف نت، تغییراتی که استاد راهنما در نظر دارد در روند انجام پروژه اعمال کرد؟

در اینگونه موارد اگر تغییرات در قالب موضوع اولیه بوده و صرفا روند بعدی پروژه را تحت تاثیر قرار دهد ، بدون تغییر در قرارداد می توان تغییرات را اعمال نمود اما در صورتی که تغییرات کلی بوده و بخش های اساسی پروژه تعریف شده را تغییر دهد از جمله حذف یا اضافه شدن بخش مدلینگ، دراین موارد قرارداد تغییر کرده و بسته به تغییرات مورد نظر استاد راهنما، زمان و هزینه قرارداد ممکن است کاهش یا افزایش پیدا کند.